Hřebenáč 2006

kombinovaný částečně i orientační závod smíšených dvojic, 7. ročník

Kdy: sobota 20.5.2006; závod proběhne za každého počasí. Podmínkou je závazné nahlášení účasti minimálně 3 soutěžních párů.

Kde: sraz závodníků je v Jincích před stanicí ČD v 7:30 hod, doprava buď vlastní, nebo společně rychlíkem R 794 OTAVA, v němž je umožněna úschova během přepravy a přeprava zásilek (kola). Odjezd vlaku: Praha hl.n (6:20), Praha – Smíchov (6:29), Beroun (7:01), Zdice (7:10).

Start: Jince 7:45 hod. Předtím proběhne kompletace kol a výklad trati.

Cíl: Všenory – před hotelem Zdenka.

Délka trati: cca 35 km.

Trať: z Jinců po vlastním značení (žluté šipky směr, žlutá kolečka trasa) do Čenkova, po modré turistické značce a dále vlastní značení pod Malý vrch (626,7m) po červené tur. značce pod Hradec – vlastní trasa! (pozor, červená uhýbá dolů – tam NE!) zpět na červenou na Stožec, dále po žluté až na křižovatku se zelenou, odtud vlastní značení na červenou a po ní (pozor na zkratku, severně od vrcholu Skalka – červená uhýbá doprava – tam ne!) až na rozcestí Červená hlína, odtud po žluté do Všenor. Každá dvojice obdrží mapu s vyznačenou trasou závodu. Mapa není vodovzdorně upravena.

Pravidla : soutěž fair-play ryze společenského charakteru, kde všichni soutěží na vlastní nebezpečí; podmínkou je dovršení min. 15-ti let; soutěží koedukované dvojice (výjimky typu muž-muž budou povoleny pouze v krajním případě) s jedním kolem (doporučuje se horské!) a jedním mobilním telefonem, jeden soutěžící běží a druhý jede na kole, přičemž vzdálenost jednotlivých členů dvojice musí být nejvýše cca 50m a kolo se předává z ruky do ruky !!!

Časomíra: není, každá dvojice musí být vybavena vlastní časomírou – stopky, hodinky.

Startovné: cca 20 Kč na 1 soutěžní dvojici.

Osobní věci (převlečení) veze obvykle cyklista v batohu na zádech. Lze si je také individuelně předem po dohodě uschovat v hotelu Zdenka .

Časový limit: oficielně není stanoven, prakticky je potřebné být na rozcestí Červená hlína do 12:00 hod, neboť poté začnete potkávat v protisměru velké množství závodníků na kolech – celkem jich má v závodu Trans Brdy startovat cca 1000, proto také začínáme tak brzy.

Soutěžící na prvních 3 místech s největší pravděpodobností neobdrží věcné ceny. Občerstvení si zajišťuje každý sám.

Z důvodu přípravy odpovídajícího počtu map, žádáme všechny účastníky, aby na adresu elektronické pošty: jan.marek@razdva.cz závazně nahlásili do středy 17.5.2006 svou účast a uvedli složení dvojice.

Kontakt: Jan Marek – tel. 311 625 363 (večer), 732 541 409 e-mail: jan.marek@razdva.cz