Mistrovství České republiky štafet a družstev 2024 – skvělé výsledky středočeského žactva a oddílu OK Kamenice

V Dolnomoravském úvalu, s centrem v obci Vacenovice, v rovinatém, rychle běhatelném, porostově a vrstevnicově pestrém terénu, uspořádal Sportovní klub orientačního běhu Zlín letošní vrchol klubové sezóny.
Středočeským týmům se dařilo.
V sobotních závodech štafet vybojoval tým OK Kamenice v hlavní mužské kategorii 2. místo, kameničtí měli i několik dalších týmů v desítce, dařilo se i žákům ve vloženém závodě štafet.
V nedělních závodech družstev byli skvělí žáci, kteří v mixovaném družstvu vybojovali nádherné 2. místo a po dlouhých letech přivezli z MČR medaili! Parádní výkon předvedlo družstvo OK Kamenice v hlavní kategorii DH21, které také získalo stříbro!