Mistrovství Středočeské oblasti v orientačním běhu ve sprintu

V sobotu 24. 5. proběhlo v Lounech letošní mistrovství v OB ve sprintu.
Oddíl OOB TJ Lokomotiva Teplice připravil tratě v historickém centru města Louny, které je krásným sprintovým terénem. Na poměry sprintových závodů to byla megaakce, zúčastnilo se přes 900 závodníků (bylo to mistrovství i pro Pražskou a Ještědskou oblast)

V kategoriích DH16-DH21 byl závod postupový na Mistrovství ČR ve sprintu.

Středočeské mistrovské tituly vybojovali:
kategorie D12 – Sára Sankotová (OK Kamenice)
kategorie D14 – Kateřina Lorencová (OK Dobříš)
kategorie D16 – Barbora Fuchsová (OK Kamenice)
kategorie D18 – Klára Berná (TJ Aero Odolena Voda)
kategorie D20 – Annabelle Magazu (OK Dobříš)
kategorie D21 – Kateřina Zimmerová (OK Kamenice)
kategorie H12 – Jan Brotánek (SKOB Roudnice nad Labem)
kategorie H14 – Marek Sláma (OK Kamenice)
kategorie H16 – Matyáš Čižík (OK Kamenice)
kategorie H18 – Adam Zvadil (OK Kamenice)
kategorie H21 – Ota Škvor (OK Kamenice)

Informace jsou zde https://oris.ceskyorientak.cz/Zavod?id=9895