Pozvánka na 9. zvolský OB, 25. 5. 2008

Tomáš Hájek zve:

Milí příznivci pohybu v nádherných lesích v okolí Zvole, nezapomeňte si zapsat do svých časových plánů neděli 25.5.2008. Toho dne se totiž koná 9.zvolský OB. Sraz je v 10 hodin za osadou Černíky.

Jako již tradičně jsou připraveny ceny pro všechny účastníky a samozřejmě hlavně pro děti a rodinné týmy. Vítězové samozřejmě dostanou také diplom a výsledky se jistě objeví i v místním tisku. Proto neváhejte a projděte si následující údaje:

Termín: Neděle 25.5.2008  sraz v 10.00

Místo: Závod se bude konat v lese za osadou Černíky. Cesta na shromaždiště bude značena fáborky z autobusové zastávky ZVOLE-Černíky
(shromaždiště: 49°55’15.828″N, 14°25’54.342″E ). Pravidelní účastníci zvolských běhů se budou moci seznámit s novou částí krásného okolí naší obce.

Co s sebou: Sportovní oblečení (doporučujeme dlouhé nohavice), sportovní obuv a buzolu.

Program: Běh nebo jen příjemná procházka zvolským lesem. Na výběr budou následující tratě:
„Linie“ : procházka po značené trati – pro děti do 10 let a rodiny
„scorelauf“ ( trať s volným pořadím kontrol) : tento druh závodu má výhodu, že se mohou současně účastnit závodu jak skuteční závodníci, tak i kondiční sportovci nebo jen příznivci pohybu na zdravém vzduchu, kteří akci pojmou jako příjemnou procházku.
Cílem tohoto závodu je navštívit co nejvíce kontrol v časovém limitu jedné hodiny. O výsledku rozhoduje počet kontrol, v případě rovnosti pak nižší čas.

Ceny a diplomy: Medailisté obdrží diplom a závodníci na předních místech dostanou i věcné ceny věnované sponzory závodu

Startovné: 20Kč – splatné na místě

Přihlášky: posílejte nejlépe mailem na zvole@orienteering.cz nebo na tel:603 858 303. Pro zajištění map prosíme o potvrzení Vaší účasti do 21.5.2008 (tel., mail).