Zimní soustředění středočeské mládeže

1.- 3. 12. 2006, Mísečky

Ubytování: částečně Novomísečná bouda (vesměs mládež, část na postelích a část na zemi, doporučujeme spacáky a karimatky), dospělí a zbytek mládeže Bouda U Kotle (cca 500 m od Míseček na mýtince v lese), převážně na postelích.

Jídlo: mládež: pátek večeře a snídaně sobota a neděle z vlastních zásob, též obědy z vlastních zásob (to znamená, že si máte vzít s sebou dost jídla na cestu, 2x snídani a 2x oběd někde na tratích!), sobotní večeře společná na Novomísečné. Dospělí: žádné jídlo zatím zařízené nemají, na Boudě U Kotle je možné si objednat snídani (za 80,- ) nebo polopenzi (za 220,-). Chcete-li něco z toho, dejte mi vědět. (jitka.klinkerova@ecn.cz, 603 844 690)

Doprava: asi se vejdeme do aut, rozpis rozešlu dle aktuálního stavu před odjezdem.

Cena: 700 Kč/osobu. Je to za ubytování a dopravu, mládež v tom má ještě sobotní večeři. S sebou si vezměte peníze na polívku a čaj přes den, hranolky – až budete na čekat na Černém mostě na auto a případný bazén, nebude-li sníh.

S sebou: běžky+příslušenství, šusťačku, malý baťůžek či ledvinku, jídlo (viz výše), sušenky+čokoládu, plavky (budou použity pouze při nedostatku sněhu).

Odjezd: v pátek v podvečer, dle možností jednotlivých řidičů, návrat v neděli večer.

Info:

  • jitka.klinkerova zav ecn.cz, 603 844 690
  • petr.valasek zav email.cz, 603 266 894
  • frantisek_pasek zav yahoo.com, 603 319 451