Školení rozhodčích R3, 22. – 23. 2. 2014, Písek

Radim Hošek z Jihočeské krajské asociace Českého svazu orientačních sportů zve:

„Milí šéfové oblastí, oddílů, o-přátelé,

JčAOS (která plní funkci jihočeského krajského svazu ČSOS) opět po pěti letech pořádá školení rozhodčích třetí třídy. Je to nejnižší licence, kterou (podle platných pravidel sekce OB) musí mít jak stavitel tratí, tak hlavní rozhodčí závodů již oblastní úrovně. Školení je otevřeno i přeshraničním (míněna hranice jč oblasti) účastníkům, a to je právě ten důvod, proč vám píšu.

Vlastní školení proběhne ve dnech 22.-23.2.2014 u Písku (Na Křižatkách). Školitelem bude dlouholetý rozhodčí nejvyšší kategorie a hlavní rozhodčí loňských nejvydařenějších republikových závodů, Aleš Richtr.

Licence se získá absolvováním školení a odevzdáním domácího úkolu (stavba tratí), platnost licence je 8 let. Pozor, před pár lety proběhla změna, R3 už není na doživotí. Přehled platných licencí je k nahlédnutí zde – http://oris.orientacnisporty.cz/Rozhodci.
 
Na školení je možné se hlásit v ORISu, http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=2629, zájemci o ubytování tam najdou potřebné kontakty. Náplň školení zahrnuje tři půldny, nedělní dopoledne je vyhrazeno pro pohyb – proběhne závod zimní ligy na Píseckých horách, na staré mapě Jarník, info zde: http://os-pisek.webnode.cz/akce/a22-2-23-2-skoleni-rozhodcich-a-snehulakuv-kufr/, a přihlášky zde: http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=2628.
Přesnější harmonogram bude stanoven později a zveřejněn na webu jč oblasti.
Účastnický poplatek činí 100,- Kč.

Prosím o rozšíření této informace mezi potenciální zájemce ve vašem oddíle, oblasti. Díky. Budeme se těšit na hojnou účast,

Radim Hošek,
sekretářka předsedy JčAOS“