Hřebenáč 2007

kombinovaný částečně i orientační závod smíšených dvojic
 
Kdy: sobota 26.5.2007; závod proběhne za každého počasí. Podmínkou konání je závazné nahlášení  účasti minimálně 3 soutěžních párů.

Kde: sraz závodníků je v Jincích před stanicí ČD v 9:30 hod, doprava buď vlastní, nebo společně rychlíkem  R 890 BEZDREV, v němž je umožněna úschova během přepravy a přeprava zásilek (kola).
Odjezd vlaku: Rakovník (8:06) Beroun (9:00) Zdice (9:10), přípoj z Prahy R 650 Praha hl.n (8:16), Praha – Smíchov (8:24) s přestupem v Berouně nebo ve Zdicích na BEZDREV.

Start:  Jince pod stanicí ČD v 10:00 hod. Předtím proběhne kompletace kol a výklad trati.

Cíl: Všenory – před hotelem Zdenka.

Délka trati: cca 37 km.

Trať: z Jinců  po vlastním značení (žluté šipky, kolečka nebo křížky) do Čenkova, po modré turistické značce a dále po  vlastním značení až pod Malý vrch (626,7m) po červené tur. značce na Kuchyňku a dále po červené  až ke křižovatce s Trnovskou cestou – po vlastním značení až na Stožec, dále po žluté až na křižovatku se zelenou, odtud po vlastním značení na červenou a po ní až k místu, kde odbočuje červená  doprava (na východ) na Skalku, na této křižovatce rovně na SV, červená se po 600m znovu připojí zleva. Po červené turistické značce až na rozcestí Červená hlína, odtud po žluté do Všenor.
Každá dvojice obdrží mapu s vyznačenou trasou závodu. Mapa není vodovzdorně upravena.
 
Pravidla : soutěž fair-play ryze společenského charakteru, kde všichni soutěží na vlastní nebezpečí; mladší 15. let musí jít ve dvojici se starším 18. let; soutěží koedukované dvojice (výjimky typu muž-muž budou povoleny pouze v krajním případě) s jedním kolem (doporučuje se horské!) a jedním mobilním telefonem, jeden soutěžící běží a druhý jede na kole, přičemž vzdálenost jednotlivých členů dvojice musí být nejvýše cca 50m a kolo se předává z ruky do ruky !!!

Časomíra: není, každá dvojice musí být vybavena vlastní časomírou – stopky, hodinky.

Startovné: cca 30 Kč na 1 soutěžní dvojici.

Osobní věci (převlečení) veze obvykle cyklista v batohu na zádech.

Časový limit: oficielně není stanoven. Předpokládané časy jsou v rozmezí  3,5-4,5 hod.

Soutěžící na prvních 3 místech s největší pravděpodobností neobdrží věcné ceny.
Občerstvení si zajišťuje každý sám.

Cca na dvacátém kilometru je u cesty studánka. V květnu tam voda byla. Kvalita vody je neznámá.

Z důvodu přípravy odpovídajícího počtu map, žádáme všechny účastníky, aby na adresu elektronické pošty: jan.marek@razdva.cz  závazně nahlásili  do čtvrtka 24.5.2006 svou účast a uvedli složení dvojice.

Kontakt: Jan Marek – tel. 311 625 363 (večer), 732 541 409, e-mail: jan.marek@razdva.cz